Tiktok Linki Nasıl Alınır, Link Nasıl Paylaşılır? - E-takipci.com Instagram Takipci Satin Al

Tiktok Linki Nasıl Alınır, Link Nasıl Paylaşılır?

Tiktok Linki Nasıl Alınır, Link Nasıl Paylaşılır?

Tiktok Linki Nasıl Alınır, Link Nasıl Paylaşılır?
Tiktok Linki Nasıl Alınır, Link Nasıl Paylaşılır?

Tiktok linki, bir hesaba girdiğinizde, onun sunmuş bulunduğu bilgileri diğer bir alana kopyalama prosedürine denilmektedir. Link, gerçekte bir hesabın adresidir. Linke tıkladığınızda, o hesapta hangi veri paylaşıldıysa, sizin de paylaştığınız ya da kopyaladığınız da aynı veri diğer bir yerde de görünmektedir. Bununla birlikte Tiktok, sitesinde profil diye tanınan Bio kısmına detaylı linkleri kopyalama olanağı da sunmaktadır. Tiktok, günümüzün en tanınmış paylaşım platformu bulunduğu amacıyla, şahıslar orayı da kendilerine göre aktif duruma getirmek istemektedirler. Bu anlamda orada; bağlantı kopyalayarak ürün pazarlayanlar, diğer bağlantıları tanıtmak isteyenler, ilgi çekerek sponsor bulanlar ve reklam alanlar da çok çokdır. Üstelik, kimi firmalarla anlaşıldığında, onların bağlantılarına yönlendirme yapılıp, takipçi gönderildiğinde de, gönderen hesabın sahibi de para kazanabilmektedir. Yahut, kimi video’lardaki ürün tanıtımları bireylerin o mamüllere ücretsiz sahip olmalarına imkan sağlamaktadır. Kimi şirketlerin bağlantılarının aktif şekilde sosyal medya platformlarında gezmesi, sanal reklam yönünden da büyük avantajdır. Artık, kimse dış dünyadaki sisteme göre hareket etmemektedir. Her şey, sanal dünya üstünden gerçekleşmektedir. Burada da, Tiktok’un tartışılmaz ve kuvvetli etkisinin bulunduğu belirtilmelidir.

Tiktok Linki Ne İşe Yarar?
Tiktok linki, sayfanızın daha yararlı, daha donanımlı, daha varlıklı görünmesine yol açan bir program prosedüridir. Bununla birlikte, Tiktok reklam alınan, para kazanılan, e-ticarete de fırsat yayınlayan bir alandır. O yüzden, oralarda ürün tanıtımı, site tanıtımı, şahıs tanıtımı da gerçekleştirme olasıdür. URL, Uniform Resource Loader anlamını taşımaktadır. Bunun Türkçe karşılığı Tekdüzen Kaynak Tarayıcısı şeklindedir. Link’in diğer adı olan URL, sizi bir kaynağa yönlendirmek üzere geliştirilen bir program programıdır. Bilgisayarda sarfedilen rakamlar (IP adresleri) derli toplu bir metin durumuna getirilip, dolaşıma sokulmaktadır. Günümüzde link tüketimi gerektiğince yaygınlaşmıştır. Önceleri bu özelliği bulunmayan Tiktok da daha ileri süreçlerde, dünyada ilerleyen bir buçuk milyar takipçisiyle birlikte, gelişim çizgisini genişletmiştir. Bu yüzden, bundan sonra link’lerin de dolaşıma sokulmasına izin vermiştir. Çünkü, tiktok aynı vakitte işlek bir alış veriş bölgeıdır. Orada takipçilerden, sarfedilen mamüller üstünden, markalardan ciddi paralar da kazanılabilmektedirler. Tiktok’ta link kopyalamak, şahıslari bulunulan sayfa dışında diğer bir yere yönlendirmeye imkan sağladığında, yönlendiren şahsa artı bir prestij de yüklemektedir. Nitekim, sosyal mecra dinamik bir bölge bulunduğundan ötürü, sıksık bir yenilenmeye de kapı açılmaktadır.

Tiktok Link Ekleme
Tiktok link mafsala süreçleri gerektiğince basittir. Bunun amacıyla alttaki adımlar takip edilerek gerçekleştirilebilmektedir:

Adresini kopyalamak dilediğiniz kullanıcının sayfasını açın.
Bu sayfada ekranın sağ üst köşesindeki düğmeye basın.
Sağ üst düğmeye bastıktan sonra, oradaki Bağlantıyı Kopyala bölümünü kopyalayın.
Bağlantıyı Kopyala bölümünü, profilinize yönlendirin. Ben seçeneğini açın ve ardından, Profili Düzenle kısmına tıklayın.
Kopyaladığınız URL’yi o bölgeye yapıştırın.
Tiktok’ta sadece bir link paylaşma olanağınız vardır. O sebeple, maalesef ikinci ya da üçüncü bir alan açılamamaktadır. Bununla birlikte, yeni bir link tasarladığınızda, eskisini silip, diğerini kullanmanızın da olanağı bulunmaktadır.

Tiktok Linki Instagram Hesabına Nasıl Eklenebilir?
Tiktok bağlantısı bundan sonra tek başına bir şey ifade etmemektedir. Bu yüzden, Instagram hesabıyla da bağlantılı işler yapılabilmektedir. Nitekim, Tiktok daha aktif bir yer gibi görülse ve daha canlı olsa da, sistem bağlamında, Instagram’a benzer şekilde çalışmaktadır. O sebeple, bu hesabı o bölgeye da aktarmanın olanağı bulunmaktadır. İlgili link’i Instagram’a koymak, gerektiğince tanınmış yöntemlerden biri durumuna gelmiştir. Bunun amacıyla bazı yolların izlenmesi gereklidir. Bu yollar alçakta şu şekilde belirtilmiştir:

Tiktok bağlantısını Instagram link’i üstünden yapıştırmak istiyorsanız, sosyal platformdaki sayfanızı açın.
Instagram sayfanızı açtıktan sonra, orada Profil Düzenle bölümünü açın.
Orada biyografiyi düzenle seçeneğinden, bağlantıyı yapıştırın. Kaydedip, Bitir komutuna basın.
Instagram profilinizde aniden çok bağlantı paylaşmanız olası değildir. Bu yüzden, bir adet bağlantı paylaşın. Eğer, yeni bir bağlantı paylaşmak isterseniz; yine sayfanıza girin, aynı prosedürleri yinelayın. Ama, o esnada eski bağlantı URL’sini silerek, yenisini yapıştırın.

Tiktok’tan Para Kazanmanın Yollarında Link Önemli Midir?
Tiktok’tan para kazanmak gerektiğince avantajlı yöntemlerden biridir. Günümüzde e-ticaret bundan sonra bir alış veriş kısmı durumuna gelmiştir. Bu yönde, Tiktok da e-ticaretin yoğun biçimde yapıldığı yerlerden biridir. O yüzden, buraya ticaret sitenizin, ürün satış ve pazarlama sayfanızın linkini yönlendirmek bireylerin sizi kurumsal bazda öneme almalarına namacıyla olacaktır. Tiktok’ta link vermek, şahıslara adres göstermek gibi bir yöntemdir. Bu yüzden de, hangi adresi gösterirseniz, kitleniz ya da hedeflediğiniz insanlar orayı takip edeceklerdir. Bununla birlikte, bundan sonra ürün etiketleme olanağının da yaratıldığı Tiktok’ta burayı merak edenlere de yönlendirme yapılabilecektir. Video’da işaret edilen, satılan, sarfedilen ürüne ait link’i kullandığınızda, bireylerin oradaki reklamı görebilmeleri, ürünü değerlendirebilmeleri ya da deneyebilmeleri de olası olacaktır.

Tiktok’tan para kazanmak şimdinin ve geleceğin belirleyicisi durumuna gelmiştir. Artık, ileride reel ticaret diye bir gerçekliğin kalmayacağından da söz edilmektedir. Bu sebeple, Tiktok ticaretin de aktif düzlemde geliştirildiği, her geride bıraktığımız gün yenilenen yüzüyle, geniş bir süpermarket gibidir. İnsanlar oradaki mamüllerin reklamıyla, kendileri de ürün alıp, satabilmektedirler. Üstelik, orada kitlelerin tüketim değerlerini de gözlemlemenin talihi vardır. Kim neye, ne kadar para ayırıyor, net şekilde görülebilmektedir.

Tiktok Video Linkini Nasıl İndirebilirsiniz?
Tiktok video’larını indirip, daha sonra hem indirmiş bulunduğunuz şekilde, hem de link’leriyle birlikte paylaşmanız da olasıdür. Bunun amacıyla, Tiktok bağlantısının dönüştürüldüğü internet sitelerinin ana sayfasına URL’sini yapıştırmanız yeterlidir. Ardından, Dönüştür komutuyla birlikte prosedür gerçekleşmiş olacaktır. Bunları Iphone telefonda yapabilmeniz amacıyla de, Documents by Readdle aplikasyonunu AppStore üstünden indirin. Böylece, URL’lerini de bildiğiniz video’ları indirerek, Tiktok’ta, Instagram üstünden de ilaveten değerlendirmenizin olasılülüğü olacaktır.

3 Dakika Önce