TikTok Flaş Açılmıyor Hatası Ve Çözümü - E-takipci.com Instagram Takipci Satin Al

TikTok Flaş Açılmıyor Hatası Ve Çözümü Tiktok Video Çekerken Flaş Nasıl Açılır?

 TikTok Flaş Açılmıyor Hatası Ve Çözümü Tiktok Video Çekerken Flaş Nasıl Açılır?

Tiktok Video Çekerken Flaş Nasıl Açılır?
Tiktok'ta flaş nasıl açılır? Sizde merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde, tiktok'ta flaş açma adımlarını sizler amacıyla paylaşacağız. Makalemizi tamamiyle okuduktan sonra, tiktok flaş açma özelliğini kullanabileceksiniz. Fotoğraf ve video çekerken flaş açabilecek ve daha kaliteli görüntüler yakalayabileceksiniz.

Tiktok’ta video çekerken flaş nasıl açılır, platforma şimdilik katılmış fazlası kullanıcı doğrulusunda sorulmaktadır. Global çapta lüzumtiğince tanınmış olan TikTok, içerisine her gün binlerce yeni üye almaktadır. Böylece herkes doğrulusunda iyi tanınan birtakım konular, bir kesime de yabancı olmaktadır.

Sosyal medya platformlarından bir tanesi olan TikTok, kullanıcılarına detaylı özelliklerde ve filtrelerde, müzikli videolar çekmelerine izin vermektedir. Bunun da getirdiği etkiyle, insanlar arasında kısa sürede kabul görmüştür.

Platformda üye olan herkes, çok sayıda video çekerek, takipçilerinin beğenisine sunmaktadır. Fakat birtakım durumlarda bölgeda yetersiz ışık da olabilmektedir. Eğer bölgeın aydınlatması rastgele bir amaçla kullanılamıyorsa, video çekme amacıyla büyük bir problem görülmektedir.

Fakat bu durum, videonuzu aydınlığa kavuşana kadar çekemeyeceğinizi göstermemektedir. Eğer telefonun flaşını açarsanız, videonuzu kaliteli bir şekilde çekmeye devam edebilirsiniz. TikTok kamera ayarları neticesinde kısa sürde hali çözmeniz mümkündür.

Tiktok hesabınızın takipçi, beğeni ve izlenme miktarını yükseltmek ister misiniz? Sunduğumuz tiktok takipçi satın al hizmetini deneyebilirsiniz.

TikTok Video Flaşı Nasıl Açılır?
TikTok’ta orjinal ve yeni videolar çekmek, büyük bir ciddiye sahiptir. Eğer aklınıza karanlık bir bölgeda çekecek güzel fikirler gelmişse, süre kaybetmeden denemeniz önerilmektedir. Fakat bölge tamamiyle karanlıksa, ışık hiç almıyorsa ya da yetersizse, video da çekilmemektedir.

Burada her bireyin aklına video çekerken flaş nasıl açılır sorusu gelmektedir. Zira telefonlarda tespit edilen söz hususu özellik, bölge ne kadar karanlık olursa olsun, video amacıyla lüzumsiniminiz olandan daha çok ışığı size sunmaktadır.

Platformun eski kullanıcıları bunu nasıl yapacaklarını bundan sonra bilse de, yeni kullanıcılar amacıyla bu lüzumtiğince zor bir durumdur. Fakat ne gerçekletireceğinizı bilirseniz, saniyeler bölgeında mevzuyu çözebilirsiniz.

Flaş sekmesini açmak amacıyla ilk olarak uygulamaya giriniz.
Daha sonra  video planlama bölümünü açmanız lüzummektedir.
Burada göreceğiniz gibi bir flaş simgesi görülmektedir.
Flaş simgesine dokunmak, tiktok flaş özelliğini aktif edecektir.
TikTok ön flaş nasıl açılır böylelikle yapılıp, video çekildikten sonra kapatmanın nasıl olduğunu da öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun amacıyla flaşı açtığınız aynı simgeye yine dokunursanız, kapatılacaktır. Tiktok flaş özelliği, arka kamerada kullanılmakta olup, selfie modunda kullanılmamaktadır.

TikTok Flaş Açılmıyor Hatası Ve Çözümü
TikTok hesap ayarları kısmına girmeden, videoyu flaş açıp kullanmak mümkündür. Fakat birtakım kullanıcılar bunu yapmasına karşılık, çözüm almadığını belirtmektedir. Bunun üç hali vardır. İlki, uygulamanızın güncel olmamasıdır.

Bunun amacıyla App Store’a girerek, uygulamaınızın güncellik halini incelemeniz lüzummektedir. Eğer yeni güncelleme varsa, derhal yapmanız önerilmektedir. Daha sonra  da flaşı yinedan açmayı deneyerek, problemluluğu denetim etmeniz yeterlidir. Eğer problem devam ediyorsa, ikinci ihtimal da bir güncellemenin yarım kalmış olması ya da uygulamaın/güncellemenin yanlış bulunmasıdır.

Bunu test etmek amacıyla ilk olarak telefonunuzun ayarlar bölümünden uygulamaları açıp, TikTok verilerini temizlemeniz lüzummektedir. Daha sonra  da uygulama, tamamiyle silinmelidir. Daha sonra  ise yinedan kurulmalıdır. Eğer problem uygulama ya da güncelleme kaynaklıysa, çözüm olacaktır.

Fakat bu da çalışmamışsa, telefonunuzun flaşı problemlu olabilir. TikTok kamera ayarları yapmışsanız fakat çözüm olmamışsa, teknik servise flaş problemluluğu amacıyla göstermeniz önerilmektedir. Fakat evvelcesinde, ilk iki maddeyi gerçekleştirme tavsiye edilmektedir.

TikTok Kamera Ayarları
TikTok, kullananlara birbirinden canlı ve renkli videolar oluşturmasına izin vermektedir. Bunlara ek olarak ayarları da lüzumtiğince kullanışlıdır. Fakat bu özellikler, yeni kullanıcıların fazlası doğrulusunda keşfedilmemiştir. TikTok kamera ayarları bilmek, videolarınızı daha iyi ve kaliteli çekmenizde yardımcı olur.

Platform üstünde fazlası kişi, video çekerken nasıl yakınlaştırma gerçekletireceğini merak etmektedir. Böylece telefonu oynatmadan yakınlaştırma-uzaklaştırma yapılabilmektedir. Peki, bunu nasıl yapabilirsiniz? Bunun amacıyla iki teknik bulunmaktadır. Kullanıcılar, bunlardan rastgele birini tercih edebilmektedir.

TikTok ayarlamak istiyorum diyorsanız, bu opsiyon amacıyla evvelce kamera ekranına uzun süreli dokunmanız lüzumlidir. Daha sonra  uzaklaştırma gerçekleştirme istiyorsanız, basılı tutarak, rastgele bir yöne hareket ettirmeniz yeterlidir.

Eğer yakınlaştırmak istiyorsanız, aynı şekilde basılı tutup, orijinal yere getirmeniz lüzumlidir. Diğer teknik amacıyla de kamera ekranına girilmektedir. Daha sonra  lüzum yakınlaştırmak, lüzumse uzaklaştırmak amacıyla parmaklarınızını ayırıp-birleştirmek mümkündür.

Eğer ger sayımda çekmek istiyorsanız, TikTok kamera ayarları size bunu da sunmaktadır. Kullanırken, sağ doğrultuda yer alan sayaç simgesine dokunulmaktadır. Daha sonra  durma yeri işaretlenerek, video zamanı belirlenmektedir.

Daha sonra  ise geri sayımı başlat demeniz yeterlidir. Geri sayım sona erdiğinde, kayıt olacaktır. Eğer ellerinizi kullanmadan videolar çekmek istiyorsanız, sayaç özelliği kullanabilirsiniz. Böylece daha değişik videolar çekebilirsiniz.

3 Dakika Önce