İnstagram Özel Yazı Fontu Nasıl Kullanılır?

İnstagram Özel Yazı Fontu Nasıl Kullanılır?

İnstagram Özel Yazı Fontu Nasıl Kullanılır?
Daha önceki zamanlarda İnstagram uygulamasında yazı tiplerine açısından çok fazla seçenek bulunmuyordu. Sizlere bu yazımızda İnstagram özel yazı fontu nasıl kullanılır sorusunun yanıtını vereceğiz. Genel olarak baktığımız zaman hikayelerde sadece 5 adet yazı tipi kullanma şansımız var. Biyografi ve yorumlar ise sadece tek bir seçeneğe sahipsiniz. Fakat size vereceğimiz bilgiler ile daha fazla yazı tipine ulaşmanız mümkün olacak.
İnstagram Hikayenizi ve biyografinizi marka görüntüsüne kavuşturmak için, yazı tipini nasıl değiştirmeniz gerektiğini bilmeniz sizlere büyük bir avantaj sağlıyor. İnstagram genel yapısı itibari ile marka oluşturmanın kolay olduğu bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı düzenleyebilir, hikayeleri ve kapakları hatta daha fazlasını yükleyebilirsiniz. Fakat instagramda yazı tipleri söz konusu olduğu zaman, sınırlı seçenekler karşımıza çıkıyor. Biyografi, başlık ve yorumlar için sadece tek bir font seçeneği vardır.
İnstagram’da Yazı Değiştimek
İnstagramda biyografi yazılarınızı şekilli olarak sunmanız mümkündür. Bunun için web tarayıcı ve mobil uygulama kullanmanız gerekir. Ancak bu şekilde font değişimini çok kolay bir şekilde yapma şansına sahip olabilirsiniz. Biyografinizi, değişik yazı tipleri ile daha ilgi çekici hale getirmeniz mümkündür. 
Yeni yazı tipi seçmek için İnstagram fonts ve ya fonts for instagram gibi uygulamaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunlar daha önceden test edilmiştir ve İnstagram için uygundur. Yapmanız gereken tek şey metni yapıştırmak ve buraya yazmaktır. Ardından markanızı daha yüksek estetik görüntüye kavuşturabilirsiniz.
Beğendiğiniz yazı fontu bulduğunuz zaman yapmanız gereken şey metni kopyalamak ve İnstagram uygulamasını açarak gerekli yere yapıştırmaktır. Profilinizde profil düzenle düğmesine tıklarsanız, metni adınıza ve bionuza yapıştırma şansına sahip olabilirsiniz. 
Kısaca instagramda yazı fontu değiştirmek oldukça kolay bir işlemdir. Bu sayede marka tanınırlığınızı arttırabilir ve daha ilgi çekici bir hesaba sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden İnstagram hakkında tüm detaylı bilgilere çok kısa süre içinde sahip olmanız mümkündür. İnstagram her ne kadar karmaşık gibi gözükse de, işlemler oldukça basit ve kısa sürer. Önemli olan doğru adımlar ile doğru işlemler yapmaktır.
instagram takipci hilesi konusunda sitemiz sizlere her zaman en yüksek kredileri vermek icin hazır.

2019-04-05 13:42:01

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram’da DM Üzerinde Sesli Mesaj Nasıl Atılır?

İnstagram’da DM Üzerinde Sesli Mesaj Nasıl Atılır?

İnstagram’da DM Üzerinde Sesli Mesaj Nasıl Atılır? İnstagram direkt mesaj özelliğine yeni bir eklenti getirdi. Bu eklenti sayesinde ses kaydı göndermeniz mümkün olacaktır. Artık özel mesaj

instagram icin konum ekleme nasil yapilabilir ?

instagram icin konum ekleme nasil yapilabilir ?

İnstagram Konum Ekleme İnstagram son zamanların en popüler uygulamalarından biridir. Konum ekleme özelliği gelmesi ile birlikte, İnstagram’a olan ilgi ve talebin arttığını rahat bir şekilde