İnstagram hareketler bölümü yok İnstagram hareketler dökümü İnstagram hareketler alanı İnstagram hareketler alanı açılmıyor İnstagram hareketler yüklenemedi İnstagram hareketler silme İnstagram hareketler akış yenilenemedi hatası İnstagram hareketler açılmıyor - E-takipci.com Instagram Takipci Satin Al

İnstagram Hareketler Kısmı Yüklenemedi Hatası ve Çözümü

İnstagram Hareketler Kısmı Yüklenemedi Hatası ve Çözümü

İnstagram Hareketler Kısmı Yüklenemedi Hatası ve Çözümü

İnstagram kullanıcıları pek çok problemle karşılaşabilmektedir. Bu problemler arasındaki en dikkat çekici olan da İnstagram hareketler alanı yenilenemiyor hatası olmaktadır. Bu yazımızda sizler amacıyla İnstagram hareketler alanı yüklenemedi hatası ve çözümü ile alakalı bilgilendirici içerikleri bir araya getirdik.

İnstagram'ın ana sayfasında, kullanıcının ilgi alanlarını en iyi şekilde karşılayan gönderiler var. Daha çok yeni gönderi görmek amacıyla ana sayfanızı yenilemeniz gerekir. İnstagram'da beslemeyi yenileyemediğiniz bir problem kullanıcının yeni yüklenen fotoğraflara ve videolara erişemeyeceği manasına gelebilir.

İnstagram Hareketler Kısmı Yenilenemiyor Hatası Nedenleri

Eğer İnstagram hareketler bölümünü güncellemede problem yaşıyorsanız, bunları düzeltmek amacıyla kararlı bir şekilde hareket etmeden evvelce amaçlari belirlemelisiniz. Bu Hatayı tetikleyebilecek gerçek bir namacıyla bulmadan evvelce harekete geçerseniz, hesabınıza ve program kullanılabilirliğinize daha da çok zarar verebilirsiniz.

İnstagram hareketler alanı açılmıyor hatasının mümkün amaçlari aşağıdakileri içerebilir:

İnstagram'ı kullandığınız aygıt amacıyla düşük sürat ya da internet bağlantısı yok.
İnstagram programsının eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.
Teknik amaçlar (program hatası, VPN ya da DNS tüketimi gibi).
İnstagram Hareketler Kısmı Yenilenemiyor Hatası Çözümü
İnstagram ana sayfa yenilenmiyor hatasının çözümü amacıyla ilk olarak İnstagram’ı yinedan başlatmanız gerekebilir. Yeniden başlatma İnstagram'ı sizin amacıyla düzeltmediyse, program verilerini ve önbelleği temizlemeyi deneyebilirsiniz. Android'de tek bir programın önbelleğini ve verilerini temizleyebilirsiniz, fakat iPhone'da programlamayı silmeniz ve yinedan yüklemeniz gerekir.

Sorun İnternet bağlantınızla alakalı değilse, İnstagram'ı telefonunuz gibi değişik bir aygıtta kullanmayı deneyebilirsiniz. Alternatif olarak, programın diğer birinin telefonunda çalışıp çalışmadığını ve beslemeyi görüntüleyip görüntüleyemeyeceğini ve fotoğraf ya da video yükleyip yükleyemeyeceğini denetim edin.


Neden 1: İnternet Bağlantısı Nedeniyle Yayın Sorunu Yenilenemedi
Bu halde kullanıcılar, kullandıkları mobil aygıt ya da bilgisayarın internet bağlantısını denetim etmeli ve mümkünise internet bağlantısını yinedan başlatmalıdır.İnstagram akış yenilenmiyor bozukluğuyla karşınıza çıkanda İnstagram'ı kullandığınız aygıttaki çerezleri de temizlemeniz önerilir. Çerez bölümü ve tarayıcı geçmişi genelde programnızın ya da internet tarayıcınızın ayarlar alanında yer alır.

Neden 2: İnstagram'ın Eski Bir Sürümünü Kullanmak
Şimdiye kadar hiçbir şey işe yaramadıysa, İnstagram programsını aygıtınızdaki en son versiyona güncellememiş olabilirsiniz. Daha yeni versiyonlar, yeni özelliklerin yanı sıra genelde emniyet yamaları ve hata düzeltmeleri içerir.İnstagram programsının eski bir sürümünü kullanmak, kullanıcıların daha yeni versiyonlar amacıyla sahip olunan çoğu özellikten yararlanmasını da engellemektedir.Ayrıca eski bir sürüm tüketiyorsanız bu hal programda problemlara danamacıyla olabilir. Her programda bulunduğu gibi İnstagram da yayınladığı versiyonlarde detaylı problemlar verebilir.

İnstagram kullanırken yayınınızı güncellemede problem yaşıyorsanız Google Play Store'da (Android amacıyla) ya da AppStore'da (iOS amacıyla) güncellemeleri denetim etmelisiniz.Güncelleme olması halunda, bunları indirip yüklemeniz gerekebilir. Güncellemeler rastgele bir amaçla sahip olunan değilse, İnstagram programsını kaldırın ve yine yükleyin.

Neden 3: Anlamanızın Ötesinde Diğer Teknik Nedenler
Bazen problemlar aniden meydana çıkabilir. Bir saniye evvelce her şey pürüzsüz ve güzeldi; fakat, şimdi bu tür süregelen problemlarla mücadele ediyorsunuz.Bu gibi hallerde aygıtınızı yinedan başlatmak, programlamayı aygıtınızdan tamamiyle silmek ve yeni bir başlangıç ​​yapmak amacıyla yinedan yüklemek yararlı olabilir.

Yaygın Hataları Kontrol Edin
İnstagram'ı düzeltmeye çalışmak sinirlerinizi bozabilir zira her şeyi kendi başımıza çözemeyiz. Bu amaçla, İnstagram yardım ile iletişime geçmek ve süregelen İnstagram problemlerı ve problemlerın mümkün düzeltmeleri ile alakalı daha çok bilgi alabilmek amacıyla onlardan yardım alabilmek akıllıca bir seçim olabilir.

Diğer çoğu programda bulunduğu gibi, İnstagram'da da bir dizi hata mesajı ve tanınan problemler bulunmaktadır ve bu liste, kullanıcıların programyla alakalı günlük problemlerine mümkün çözümler bulabilmeleri amacıyla derli toplu olarak güncellenir.

Çoğu vakit bu problemlar mobil programda olur ve bu amaçla de İnstagram mobil aygıtınızda çalışmıyorsa, Web sürümünde çalışıp çalışmadığını denetim edebilirsiniz.Gördüğünüz Hatayı not edebilir ve halihazırda işlenip işlenmediğini öğrenmek amacıyla Google'da bir arama yapabilirsiniz. Büyük ihtimalle diğer kullanıcılar benzer ya da tamamiyle aynı bozukluğu yaşamış ve yardım bulmuş olabilir.

Burada listelenen adımlardan hiçbiri bozukluğu çözmezse, İnstagram'ın tetkikini sağlamak amacıyla program amacıyladen Hatayı bildirebilirsiniz. Raporda karşınıza çıkan problem, kullandığınız aygıt ve daha evvelce ne yaptığınız ve çalışmayı bıraktığı vakit ile alakalı oldukça çok detay verdiğinizden emin olun.

İçindekiler:

İnstagram hareketler bölümü yok
İnstagram hareketler dökümü
İnstagram hareketler alanı
İnstagram hareketler alanı açılmıyor
İnstagram hareketler yüklenemedi
İnstagram hareketler silme
İnstagram hareketler akış yenilenemedi hatası
İnstagram hareketler açılmıyor

3 Dakika Önce