İnstagram’da DM Üzerinde Sesli Mesaj Nasıl Atılır?

İnstagram’da DM Üzerinde Sesli Mesaj Nasıl Atılır?

İnstagram’da DM Üzerinde Sesli Mesaj Nasıl Atılır?
İnstagram direkt mesaj özelliğine yeni bir eklenti getirdi. Bu eklenti sayesinde ses kaydı göndermeniz mümkün olacaktır. Artık özel mesaj olarak ses kaydı göndermeniz mümkün olacaktır. Sesli mesajlarınızı İnstagram DM üzerinden kolaylıklar göndererek, anlık olarak paylaşımlarınızı daha rahat yapmanız mümkün olacaktır. Sizlere bu yazımızda İnstagram sesli mesaj gönderme özelliği hakkında detaylı bilgiler aktaracağız.
Doğrudan Mesaj özelliği İnstagram için zayıf halka olarak görülüyordu. Fakat yeni getirilen sesli mesaj özelliği ile, siz de İnstagram üzerinde sesli mesaj paylaşımı şansına sahipsiniz. Hem İOS hem de Android cihazlarınızda bu seçeneklerden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Özel ve grup sohbetlerinizde sesli mesaj özelliği sizlere oldukça büyük vakit kazandırır.
SEO çalışmaları ve Google aramalarında bile sesli aramalar önemli bir seçenek olmaya başladı. Whatsapp ses kaydı gönderme özelliği yanında görüntülü aram, video gönderme ve görüntülü sohbet gibi imkanlar sundu. Bu durum İnstagram’ın da harekete geçmesine neden oldu. Mobil uygulamalar üzerinden sesli mesajlar ve görüntülü konuşmalar oldukça popüler olmaya başladı. İlk başlarda Apple ‘Siri’ uygulaması ile bu işlemler başladı. 
İnstagram DM üzerinde görüntülü konuşma işlemi sonrasında sunduğu bu hizmet ile sesli mesaj özelliğini de aktif kıldı. Mikrofon düğmesine basılı tutarak, mesajınızı bırakırsanız anında karşı tarafa sesli mesajınızı iletme şansına sahip olabilirsiniz. Eğer ses kaydınızı silmek isterseniz parmağınız ile çöp kutusuna sürüklemeniz gerekir. BU facebookun ses gönderme işlemlerine çok benzemektir. 
Facebook instagram uygulamasını satın aldıktan sonra benzer seçenekler eklemeye devam etti. Sosyal medya uygulamaları genel olarak birbirine benzese de, İnstagram kısa süre içinde daha fazla tercih edilen bir paylaşım uygulaması olmayı başardı. Sesli mesaj gönderme işlemi de bu noktada sizler için önemli bir tercih seçeneği olması ile tanındı.
İnstagram DM üzerinden sesli mesaj nasıl atılır sorusu hakkında sizlere detaylı bilgiler aktardık. Bu işlemler sayesinde, siz de sesli mesajlarınızı çok rahat bir şekilde atma şansına sahip olabilirsiniz. Bu sayede zamandan kazanmanız da mümkün olacaktır.

intagram takipci hilesi 
 

2019-03-30 22:33:40

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Özel Yazı Fontu Nasıl Kullanılır?

İnstagram Özel Yazı Fontu Nasıl Kullanılır?

İnstagram Özel Yazı Fontu Nasıl Kullanılır? Daha önceki zamanlarda İnstagram uygulamasında yazı tiplerine açısından çok fazla seçenek bulunmuyordu. Sizlere bu yazımızda İnstagram özel

instagram icin konum ekleme nasil yapilabilir ?

instagram icin konum ekleme nasil yapilabilir ?

İnstagram Konum Ekleme İnstagram son zamanların en popüler uygulamalarından biridir. Konum ekleme özelliği gelmesi ile birlikte, İnstagram’a olan ilgi ve talebin arttığını rahat bir şekilde